KH’DE ÇALIŞMAK

Karadeniz Holding’de doğru işe, doğru çalışanı bulmak ve yerleştirmek en temel kuraldır. Karadeniz Holding’in stratejileri doğrultusunda çalışmaktan heyecan duyacak, bu süreçte kendi gelişimini de sağlayacak enerjik adayları tercih ediyoruz.

Gelen başvurular ilk önce İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilir. İş ile ilgili niteliklere uygunluğuna göre adayların uzun listesini oluşturur, görüşme trafiğini organize ederiz. Adaylarımız hakkında daha detaylı bilgi edinip, şirketimiz ve pozisyon hakkında kendilerini bilgilendirdiğimiz ilk görüşmeden sonra işe alım sürecine devam edilecek adaylarda, pozisyonun gereğine göre İngilizce testi, genel yetenek testi, kişilik analizi gibi ek değerlendirme araçlarını kullanırız. İnsan Kaynakları ve bölüm yöneticilerinin olumlu bulduğu adayların referans araştırması yapıldıktan sonra karar verilen adaya iş teklifi sunarız. Karadeniz Holding’de aday ile ilgili referans araştırması tamamlanmadan iş teklifi yapılmaması esastır. 

Karadeniz Holding ailesinin bir parçası olmak ve çalıştığımız coğrafyalarda fark yaratmak adına global iş fırsatlarımızın bulunduğu LinkedIn ve kariyer.net sayfalarını takip edebilirsiniz. Powership Tesislerimizde çalışmak isteyen adaylar ise, iş başvurularını buradan yapabilirler.
İstanbul OFİS

Merkez Mahallesi
Develi Caddesi No:14
34406, Kağıthane
İstanbul, TÜRKİYE

DUBAİ OFİS

Almas Tower 19A Jumeirah
Lakes Towers PO Box
488013 Dubai,
Birleşik Arap Emirlikleri

İstanbul Office

Merkez Mahallesi
Develi Caddesi No:14
34406, Kağıthane
İstanbul, TÜRKİYE

DUBAİ Office

Almas Tower 19A Jumeirah
Lakes Towers PO Box
488013 Dubai,
Birleşik Arap Emirlikleri

Copyright © 2023 Karadeniz Holding